ماینینگ بیت کوین چیست ؟

Bitcoin متفاوت از ارزهای سنتی کار می کند. Bitcoin بر مبنای یک سیستم حسابداری عمومی عمل می کند که در آن دلار ها و پوند ها توسط بانک ها و موسسات مالی انجام می شود که در مجموع هنگام تأیید معاملات تایید می کنند. برای اینکه تراکنش ها تأیید شوند – برای جلوگیری از همان بیت کوین که دو بار هزینه می شود، تعدادی از گره های بیتکوین که توسط معدنچیان در سراسر جهان اداره می شود، نیاز به تأیید مهر و موم خود را دارند.

بیتکوین در ابتدا طراحی شده بود تا هر کس بتواند در فرایند استخراج با یک رایانه خانگی مشارکت کند و از این طریق فرآیند استخراج معادن خود را به دست آورد و در صورت وقوع خدمات خود، پاداش دریافت می کرد. معدنچیان ASIC این امکان را برای هر کس که قادر به سرمایه گذاری هزاران دلار نیست و از برق ارزان و فراوان استفاده می کند، ساخته است. به همین دلیل است که ابر استخراج معادن بسیار محبوب است. اگر چه سخت افزار بسیاری از معدنچیان را از عمل بیرون کشید، اما در این زمینه ضمانتی وجود دارد که مانع تمام بیتکوین های باقیمانده در کوتاه مدت می شود.

 

چرا خرید سرور ماینینگ پارس نوین سرور ؟

پارس نوین سرور  با بیش از سالها تجربه درخشان در زمینه ارائه تخصصی سرور مجازی و سرور اختصاصی های مختلف ویژه استفاده های متنوع کاربران اینترنتی هم اکنون توانسته یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرور استخراج بیت کوین و یا ماینینگ در ایران باشد , سرورهای مخصوص ماینینگ بیت کوین که دارای سخت افزار بسیار بالا و حرفه ای ویژه این استفاده می باشد بصورت 24 ساعته فعال هستند و بدون قطعی و تداخل قابلیت استفاده کاربران را جهت استخراج بیت کوین یا ماینینگ فراهم می سازد.

همانطور که میدانید خرید سرور ماینینگ بسیار تخصصی بوده و هر ارائه دهنده ای توانایی و تجربه لازم جهت ارائه این نوع سرویس را نخواهد داشت و سرورهای معمولی نیز جوابگوی این استفاده نمی باشد , در پارس نوین سرور  متخصصین با فراهم نمودن زیرساخت های مورد نیاز جهت ارائه این استفاده این اطمینان را به کاربران میدهند که با خرید سرور ماینینگ میتوانند براحتی نرم افزار استخراج بیت کوین خود را بصورت 24 ساعته اجرا کنند و از کسب و کار جدید و پر سود خود لذت ببرند

Mining Server 1
Mining Server 2
Mining Server 3
Mining Server 4
Mining Server 5
RAM
2GB
4GB
6GB
8GB
16GB
CPU
سرور ایران4Core – ( 3GHz )

VCPU

سرور ایران4Core – ( 5 GHz )

VCPU

سرور ایران6Core – ( 6GHz )

VCPU

سرور ایران8Core – ( 8GHz )
VCPU
سرور ایران16Core – ( 19 GHz )
Dedicated CPU
Storage
30GB SAS + Raid
40GB SAS + Raid
50GB SAS + Raid
60GB SSD + Raid
500GB SSD + Raid
Port
1Gbps
1Gbps
1Gbps
1Gbps
1Gbps
Traffic
Unlimited
Unlimited
Unlimited
Unlimited
Unlimited
Free Support
قیمت ماهانه  ( تومان )
170.000380.000480.000720.0001.600.000
 سفارش
سفارشسفارشسفارشسفارشسفارش
ضمانت کیفیت داردضمانت کیفیت داردضمانت کیفیت داردضمانت کیفیت داردضمانت کیفیت دارد
اطلاعات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر

پیشنهاد پارس نوین سرور  جهت بازدهی بالاتر و بهتر خرید پلن های 5 و 6 با پردازنده اختصاصی میباشد.

در پلن های VCPU پردازنده ها مجازی هستند ؛ بطور مثال 8Core – 8GHz یعنی 8 هسته با مجموع فرکانس کلی 8 گیگاهرتز ( هر هسته 1 گیگاهرتز ) پردازنده و در پلن های Dedicated CPU پردازنده اختصاصی می باشد ؛ هر پلن دارای دو پردازنده 8 و 12 هسته ای اختصاصی می باشد , پلن 5 و 6 تا 5 الی 10 برابر قدرت و پردازش بالاتری نسبت به سایر پلن ها دارند .

این پلن ها مخصوص ماینینگ بیت کوین با قابلیت نصب و اجرای Cryptocurrency می باشند , برای سرور ماینینگ نیاز به پردازنده حرفه ای و قدرتمند و سرور مخصوص ماینینگ بدون اخطار و حذف توسط دیتاسنتر می باشد.

ما بصورت 24 ساعته و بصورت کاملا تخصصی پاسخگوی نیاز شما جهت استفاده ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال جهت کسب درامد پرسود شما خواهیم بود …

جهت سوالات قبل و مشاوره قبل از خرید از طریق ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

 

پرسش و پاسخ سوالات متداول جهت خرید سرور ماینینگ !

 

آیا جهت استخراج ارز دیجیتال و بیت کوین نیاز به خرید سرور است ؟

بله جهت استخراج ارز دیجیتال و کسب درامد از این راه نیاز به خرید سرور مخصوص ماینینگ (سرورهای ابری قدرتمند که دارای سخت افزار بسیار قدرتمند و جدید می باشند و همچمنین دارای زیرساخت های متناسب با انجام این کار هستند , سایر سرورها مناسب و جوابگوی این استفاده نیستند.) می باشد.

 

آیا جهت استخراج ارز دیجیتال و ماینینگ با هر نوع سروری میتواینم انجام دهیم ؟

خیر , جهت این استفاده باید فقط سرور مخصوص این مورد ارائه شود که بصورت تخصصی با پردازنده مخصوص و قدرتمند و شرایط شبکه مناسب بدون اخطار و قطع شدن توسط دیتاسنتر توسط پارس نوین سرور  ارائه می شود.

آیا قبل از خرید میتوانیم از میزان درامد یا میزان هش ( Hash ) پردازنده سرور مطلع باشم؟

باتوجه به نمایش ریز سخت افزار تعداد هسته و فرکانس پردازنده خود کاربر باید نسبت به در نظر گرفتن میزان هش و یا درامد حاصله از ماینینگ با هر یک از پلن های ارائه شده اقدام نماید و پارس نوین سرور هیچ اطلاعی از میزان درامد و یا هش سرورها ندارد و فقط ارائه دهنده سرور مخصوص ماینینگ می باشد .

 

آیا خرید سرور ماینینگ نیاز به کارت گرافیک دارد ؟

خیر ؛ سرور های دارای کارت گرافیک بسیار محدود و گران قیمت بوده و دارای پردازنده های ضعیف و غیر مناسب جهت ماینینگ هستند , سرورهای مخصوص ماینینگ باید دارای پردازنده های بسیار قدرتمند با درایو های پرسرعت SSD به همراه رید سخت افزاری باشند که تمامی سرورهای مخصوص ماینینگ پارس نوین سرور  دارای این شرایط می باشد.

این سرورها باتوجه به نیاز و ساختار استفاده ماینینگ می باشد و دارای پردازنده های کمیاب هگزاکور و هارد های پرسرعت با تکنولوژی Raid 10 می باشد که همزمان ماینینگ بر روی 4 هارد انجام میشود و هیچ سرور معمولی دارای این تکنولوژی نمی باشد و پاسخگوی این استفاده نیست !

 

آیا امکان دریافت تست و یا لغو سرور ماینینگ بعد از خرید وجود دارد ؟

 

متأسفانه باتوجه به اینکه سرور ها جهت تأمین شامل هزینه میشوند و توسط ارائه دهنده باید تأمین شود بعد از خرید امکان لغو را نخواهد داشت ؛ لذا اگر از خرید خود مطمئن نیستید و آشنایی کامل جهت این نوع استفاده را ندارید قبل از خرید حتما نسبت به جستجو و اطلاع از نحوه عملکرد برنامه و این استفاده اطمینان حاصل فرمایید تا اگر بعد از خرید بر حسب عدم توانایی موفق به انجام استفاده نشدید دچار مشکل نشوید.