افزایش بازدید سایت

روشی مناسب برای افزایش ترافیک سایت و کاهش رتبه الکسا

افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت پارس نوین سرور می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید.

افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم.

 

افزایش بازدید سایت یکی از مهم ترین مسائلی است که هر صاحب سایت یا وب مستری باید نسبت به آن توجه کافی داشته باشد. در

حقیقت شما در رابطه با هر نوع کسب و کار آنلاین که در حال فعالیت باشید بسیار ضروری است که در پی افزایش ترافیک سایت و جذب کاربران فضای اینترنت به سمت خود باشید.

 

اهمیت افزایش ترافیک سایت

فرقی نمی کند که شما چه نوع خدمات و محصولاتی را به مشتریان خود ارائه می دهید. هر اندازه هم که وب سایت شما خوب و باکیفیت باشد اما تا زمانی که قادر نباشید بازدید واقعی برای آن دریافت کنید و باعث افزایش ترافیک سایت خود شوید ، تلاش های شما بی نتیجه مانده و سودی در پی نخواهد داشت. از همین رو یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت کسب و کارهای آنلاین ، عدم موفقیت در افزایش ترافیک سایت است. مشکل اصلی چنین وب سایت هایی دیده نشدن توسط کاربران فضای مجازی است. چنانچه مدیران این وب سایت ها بتوانند در رابطه با افزایش بازدید سایت موفق عمل کنند این امکان را خواهند داشت که ترافیک واقعی و هدفمند را به سمت وب سایت خود جذب نمایند.

افزایش بازدید سایت یکی از عواملی است که باعث بهبود رتبه الکسا سایت شما شده و ترافیک سایت را با استفاده از بهترین متدهای روز افزایش می دهد. هر چه ترافیک سایت بالاتر باشد و کاربران بیشتری در طول روز از سایت شما بازدید به عمل آورند ، تاثیر مثبتی بر روی رتبه الکسا می گذارد. تاثیر این روش در یک بازه 7 تا 14 روزه قابل مشاهده می باشد. در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران ، امکان انتخاب حداکثر 1500 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه ، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.

پلن شماره یکی بازدید وب سایت 

 

تعداد آی پی در روز : 100
تعداد کاربرانی که در هر 24 ساعت از وب سایت شما بدید میکنند
---------------------------------
تعداد روز : 30 
تعداد روزی هایی که بازدید برای شما  ارسال میشود
-----------------------------
مدت زمان حضور کاربر

حداقل : 40 ثانیه

حداکثر : 110 ثانیه

میانگین :75 ثانیه

———————

امکان بازدید از دیگر صفحات سایت
چنانچه قصد کاهش بانس ریت و تاثیرگذاری بیشتر دارید ، این بخش را نیز فعال کنید.

تعداد بازدید زیرصفحه :

حداقل : 0 صفحه :

حداکثر : 0 صفحه :

مدت حضور روی هر صفحه :

حداقل : 0 ثانیه

حداکثر : 0 ثانیه

میانگین : 0 ثانیه

—————–

قیمت تومان

27.000

 

پلن شماره دو بازدید وب سایت 

 

تعداد آی پی در روز : 300
تعداد کاربرانی که در هر 24 ساعت از وب سایت شما بدید میکنند
---------------------------------
تعداد روز : 30 
تعداد روزی هایی که بازدید برای شما  ارسال میشود
-----------------------------
مدت زمان حضور کاربر

حداقل : 40 ثانیه

حداکثر : 110 ثانیه

میانگین :75 ثانیه

———————

امکان بازدید از دیگر صفحات سایت
چنانچه قصد کاهش بانس ریت و تاثیرگذاری بیشتر دارید ، این بخش را نیز فعال کنید.

تعداد بازدید زیرصفحه :

حداقل : 2 صفحه :

حداکثر : 2 صفحه :

مدت حضور روی هر صفحه :

حداقل : 30 ثانیه

حداکثر : 30 ثانیه

میانگین : 30 ثانیه

—————–

قیمت تومان

85.000

 

بازدید با آی پی های ایران

سیستم افزایش بازدید سایت پارس نوین سرور  بازدیدهایی کاملا معتبر و با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که این امر باعث می شود بر روی رتبه ایران وب سایت شما در الکسا تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

تعیین تعداد زیرصفحه

امکان وجود دارد که هر کاربر از بیش از یک صفحه از سایت شما بازدید به عمل آورد. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از زیرصفحه را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری پارس نوین سرور در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه سایت در گوگل سایت شما دارد.

کاهش رتبه الکسا

سیستم افزایش بازدید سایت ارائه شده توسط پارس نوین سرور  ، بر روی تمامی عوامل موثر در الکسا تاثیر مثبتی دارد و در یک بازه دو هفته الی یک ماه ، تاثیر شگرفی بر روی سایت شما گذاشته و باعث بهبود رتبه الکسا می شود.

انتخاب پلتفرم دلخواه

شما در سیستم افزایش ترافیک سایت پارس نوین سرور می توانید پلتفرم بازدیدها را تنظیم نموده و مشخص نمایید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد. این مسئله نیز کاملا قابل پیگیری از طریق تمامی سیستم های آمارگیر می باشد.

کاهش بانس ریت

با توجه به امکان فوق العاده بازدید از زیر صفحه ، پارس نوین سرور به جرات ادعا می کند که می تواند افزایش بازدید با بانس ریت نزدیک به صفر درصد ارائه نماید. بانس ریت پایین یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در بهبود رتبه الکسا سایت شما می باشد.

شما می توانید با استفاده از روش های بسیار گوناگونی در راستای افزایش بازدید سایت خود قدم بردارید. چنین اقداماتی تاثیر بسیار زیادی بر روی سئو و بهینه سازی سایت شما می گذارند. پارس نوین سرور  یکی از سیستم هایی است که به شما در افزایش ترافیک سایت کمک می کند. به کمک سیستم هوشمند پارس نوین سرور ، می توانید به صورت شگفت انگیز و کاملا اصولی ، باعث افزایش بازدید سایت خود شوید. اما توجه داشته باشید که این تنها روش افزایش ترافیک سایت نیست. شما می توانید با فعالیت های مناسب بر روی سایت و تمرکز بر مواردی مانند تولید محتوا ، تبلیغات ، سئو و … ، باعث افزایش بازدید سایت خود شده و تعداد کاربران همیشگی سایتتان را افزایش دهید.

افزایش بازدید سایت چه مزایایی را برای وب سایت ها در بر دارد؟

  1. افزایش بازدید سایت یکی از روش هایی است که سبب افزایش درآمد شما می شود.
  1. افزایش ترافیک سایت موجب می شود به طور تدریجی به صدر جستجوهای موتور گوگل نزدیکتر شوید و میزان محبوبیت بیشتر از دیدگاه گوگل به دست آورید.
  1. به هر اندازه که بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت وب سایت خود هدایت کنید خیلی سریع تر می توانید به یک برند تبدیل شوید.
  1. بازدیدکنندگان سایت شما می توانند همانند یک بازاریاب رایگان (از نوع دهان به دهان) کسب و کار شما را به دیگران معرفی نمایند و از این طریق می توانید افراد بیشتری را به سمت خود جذب کنید.
  1. جذب مشتری و تعداد بازدیدکنندگان بیشتر بر روی سئو و بهینه سازی وب سایت شما تاثیر بسیار فوق العاده ای دارد.
  1. افزایش بازدید سایت به کمک سیستم پارس نوین سرور می تواند نرخ بانس ریت سایت شما را بسیار کاهش دهد.
  1. به هر میزان که موفق شوید تعداد افراد بیشتری را برای بازدید از سایت به سمت خود جذب کنید شاهد آن خواهید بود که با افزایش بازدید سایت رتبه الکسای وب سایت شما به مرور زمان بهبود پیدا می کند.